Prečo skupinové tréningy?

V dnešnom fitnes priemysle poznáme desiatky rôznych foriem skupinových cvičení. Funkčný tréning, tabata, trx, kettlebells, kruhový tréning a mnoho ďalších. Formy týchto tréningov nám dajú vo väčšine oveľa viac zabrať ako klasický tréning na fitnes strojoch. Určite sú viac kondičnejšie či výživnejšie pre naše telo a dokážeme mať po nich blažené stavy v podobe endorfínov.

Skupinové kondičné cvičenia  vám neprinesú nielen dobrý pocit z tréningu, ale častokrát vás prinútia siahnuť až na dno svojich fyzických i psychických možností.Pridajte sa k nám a prekonávajte svoje vlastné limity. Tak prečo si ich neskúsiť aj na vlastnej koži v kruhu ľudí rovnako motivovaných vydať zo seba maximum.Pripojte sa k nášmu tímu „fanatikov“ a dokážte sebe aj ostatným, že mať na to, nie je otázka peňazí.

Vyber si z našej aktuálnej ponuky skupinových cvičení a príď si vyskúšať motivačnú atmosféru kolektívu. V čase, keď nie je fitness centrum  využívané na skupinové cvičenia, môžete jeho priestory využívať na individuálny tréning, alebo voľný vstup.

 

KRUHOVÝ TRÉNING

Kruhový tréning je dynamické cvičenie zamerané na precvičenie všetkých svalových partií a posilnenie svalstva s použitím vlastného tela ako aj rôznych cvičebných pomôcok (kettle bell, bosu, trx, záťažové vaky..). je výborným spôsobom, ako počas jednej tréningovej jednotky pracovať na svalovej sile, flexibilite, celkovej kondícii a vytrvalosti.

Intenzita sa prispôsobí kondičnej úrovni cvičencov, tréning je vhodný pre začiatočníkov, aj pre pokročilých, či ako spestrenie tréningového programu pri cvičení.

HIIT

Vysoko intenzívny intervalový tréning, ktorý trvá len 30 minút. Ide o tréningovú metódu, pri ktorej meníme krátke intervaly vysokej intenzity cvičenia a krátke intervaly miernej intenzity alebo odpočinku. Je vhodný pre začiatočníkov, ako aj pre pokročilých. Pri cvičení sa zapája celé telo a väčšina svalových skupín. Prebudíte svoju myseľ, naštartujete metabolizmus, vyformujete postavu.

HIIT je vhodné pre všetkých, ktorí si chcú poriadne zamakať a posunúť svoje hranice.

KONDIČNÝ BOX

Box je cvičenie vhodné pre mužov aj ženy rôznych vekových kategórii. Počas tréningu sa naučíte základy z boxerskej techniky a pri tom účinne spaľujete tuk. Zlepšite si kondičku a vyformujete postavu. V pomerne krátkom čase precvičíte všetky svalové skupiny a tvarujete ním problémové partie ako bruško a zadok.

Zoberte si uterák a veľa vody, lebopri tomto cvičení sa skutočne zapotíte…

 

USAcademe?️‍♀️?️‍♂️
OPEN GYM – voľný vstup
▪PO-PIA 11-18H
▪SO,NE 9-19H

Share this post

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *