uvod-img

NOVÉ TRÉNINGOVÉ CENTRUM USA PONÚKA ŠIROKÚ PALETU ŠPORTOVÝCH AKTIVÍT.

Ultimate Sports Academy ponúka širokú paletu športových aktivít. Tréningové centrum je rozdelené na kondičnú a zápasnícku zónu.

V našom portfóliu sa nachádzajú tieto skupinové tréningy:

  • HIIT – vysokointenzívny intervalový tréning s vlastnou váhou a cvičebnými pomôckami
  • KRUHÁČIK – Kruhový tréning pre ženy a mužov. Kruhový tréning je skvelý spôsob, ako schudnúť prebytočné kilá a súčasne sformovať svoju postavu. Pri tréningu sa zapája celé telo čiže FULLBODY training. Tento TIP tréningu vás doslova vytrhne zo stereotypu!!!
  • KETTLEBELL – Cvičenie s kettlebellmi predstavuje unikátny, všestranný typ tréningu ako pre mužov tak i pre ženy. Je to neskutočne účinný nástroj na nadobudnutie sily, rýchlosti, kondície, pružnosti a zároveň straty telesného tuku. Kettlebell si tiež našiel nezastupiteľné miesto v rehabilitačných programoch. Tréning spočíva v špecifických cvikoch pôsobiacich na viacero svalových skupín súčasne. Na rozdiel od klasického posilňovania, pri ktorom sa sval izoluje, kettlebelly vyžadujú koordináciu viacerých svalov zároveň. Podstatou je snaha skombinovať dýchanie a pohyby, spolu so schopnosťou ovládať záťaž a rovnováhu. Výsledkom je odolné, zdravé telo s výdržou a silou.
  • MMA – Mixed Martial Arts / zmiešané bojové umenia / tréningový program zápasníckeho klubu MMA Pit Gym Levoča pre pokročilých, amatérskych a profesionálnych zápasníkov.

OPEN GYM – pre voľný vstup bez riadeného tréningu je možný v týchto časoch: PO-PIA / 11:00h – 18:00h, SO,NE / 9:00h – 19:00h

V prípade, že vám nevyhovujú skupinové tréningy, je možnosť si dohodnúť individuálny tréning pod dohľadom skúsených kondičných trénerov – Dávid Kedžuch / Tel: 0905222745, Mgr: Elena Kedžuchová / Tel: 0908532866.

 

Share this post

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *